UÇAKLI DELUXE KARADENİZ & BATUM TURU / 6 Gece 7 Gün (Ankara çıkışlı)

ERKEN REZERVASYON
 • UÇAKLI DELUXE KARADENİZ & BATUM TURU / 6 Gece 7 Gün (Ankara çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • UÇAKLI DELUXE KARADENİZ & BATUM TURU / 6 Gece 7 Gün (Ankara çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • UÇAKLI DELUXE KARADENİZ & BATUM TURU / 6 Gece 7 Gün (Ankara çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • Tatilflex ile Karadeniz ve Batum'u Keşfedin !
 • Zipline & Rafting Etkinliklerine Katılın !
 • Gürcistan & Batum'u Keşfedin !
 • Uzungöl'ü Fotoğraflayın !
 • Yayla Turlarına Katılın !
 • Yöresel Ürün Alışverişi Yapın!
Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu

(6 Gece 7 Gün)

KISA SÜRELİĞİNE VE SINIRLI KONTENJAN İLE;

Erken Kayıt Döneminde Karadeniz & Batum Turu'na 20.990 TL'den kayıt olmak fırsatını kaçırma!

UÇUŞ BİLGİLERİ;

Gidiş : Perşembe / Anadolujet / Ankara Esenboğa - Rize 06.20
Dönüş : Pazar / Anadolujet / Ordu - Ankara Esenboğa 22.05

Karadeniz’in binlerce yıllık tarihi, kültürü ve mutfağının zenginliğini, coğrafyasının büyüleyici doğal güzellikleriyle harmanlayıp en iyi rotasyon ve araçlarla geziyor, en kaliteli işletme ve otellerle tatil deneyiminizi taçlandırıyoruz. Karadeniz’in incisi Batum’un kendine hayran bırakan kent mimarisi ve eğlencesi ile süslediğimiz “Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turumuz” eşsiz tatil deneyimimizle Karadeniz rüyasına dair her şeyi kaçırılmayacak fırsatlarla misafirlerine sunuyor. Tatilflex olarak Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize acentalarımızın on yıla aşkın Karadeniz turu tecrübesi ve her yıl ağırladığımız yüzbinlerce misafirimizin birikimiyle oluşturduğumuz benzersiz tatil deneyimi, yıllardır İstanbul kalkışlı Karadeniz Batum turlarımızla Türkiye’nin dört bir yanından katılan misafirlerimizde unutulmaz anılar bıraktı. Sizde bu ilkbaharda Aktiviteyle yeşilin binbir rengine ve eğlenceye kaçış olacak Karadeniz turu fırsatını kaçırmayın.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Esenboğa Havaalanı Buluşma ve Hareket, Rize, Sarp Sınır Kapısı.. 1 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Esenboğa Havaalanı Buluşma ve Hareket, Rize, Sarp Sınır Kapısı, Gonia Kalesi, Ters Ev, Tiyatro Binası, Tiyatro Meydanı, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Piazza Meydanı, St. Nicolas Kilisesi, Ali&Nino Heykeli

Değerli misafirlerimiz ile Ankara Esenboğa Havaalanı’nda buluşma. 06.20 Anadolu Jet Ankara – Rize uçuşu ile Rize’ye hareket ediyoruz. 1 saat 20 dakikalık yolcuğumuzun ardından Rize’ye iniş. Bizleri bekleyen tur aracımıza geçerek Gürcistan Batum’a hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısında geçiş işlemlerimizi tamamlayarak Batum'da ilk olarak Gonia Kalesi'ni (panoramik) görüyoruz. Ardından Batum Ters Evi panoramik olarak görerek Batum merkeze geçiyoruz. Aracımızdan inerek sırasıyla ilk önce Tiyatro Binası ve Tiyatro Meydanı’nı geziyoruz. Daha sonrasında yürüyerek Avrupa Meydanı'na geçiyoruz. Avrupa Meydanı'nda Medea Heykeli'ni görüyor ve rehberimizden Medea Heykeli'nin hikayesini dinledikten sonra havayı saran taze kahve kokusu ve hoş atmosferi ile Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatan Piazza Meydanı'na gidiyoruz. Piazza meydanında alacağımız genel bilgilerin ardından S.t Nicolas Kilisesi’ni geziyoruz. Kilise ziyaretimizin Batum'un simgelerinden biri olan, aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli'ni görüyoruz. Bu noktada bölgeyi bireysel olarak gezmek, alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak tekne turuna katılabilirler. Rehberimizin belirlediği saat ve buluşma noktasında toplanarak otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Batum Otelleri

2.

Gün
Free Shop, Artvin, Borçka, Karagöl, Camili, Ahşap Camii, Maral.. 2 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Free Shop, Artvin, Borçka, Karagöl, Camili, Ahşap Camii, Maral Şelalesi, Rize, Çamlıhemşin

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sarp Sınır Kapısı’na hareket. Free Shop alışverişlerimizin ardından Gürcistan Batum’a veda ediyoruz. Yemyeşil Çam Ormanları ile çevirili olan ve etkileyici manzarası ile dikkat çeken Borçka Karagöl Tabiat Parkı’na hareket ediyoruz. Yemyeşil ladin ve geniş yapraklı ağaçlar ile çevrili Karagöl manzarası eşliğinde kısa bir göl turu yapıyoruz. Rehberimizin burada vereceği serbest zamanın ardından eski adı Maçahel yeni adı Camili olan Türkiye'nin ilk Biyosfer Rezerv Alanı’na doğru yola çıkıyoruz. Camili Biyosfer Rezerv Alanı UNESCO tarafından Biyosfer Rezerv Alanı ilan edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Yol boyunca rehberimiz Biyosfer Rezerv Alanı ile ilgili biyolojik bilgileri verirken bu doğal güzelliklerin önemini daha iyi anlıyoruz. Kültürü, doğası, biyolojisi ve bitki türleri açısından dünyada doğallığı bozulmamış bir yaşam merkezi olması dolayısıyla Camili Biyosfer Rezerv Alanı büyük önem arz etmektedir. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından Camili’ye ulaşıyoruz. Camili Ahşap Cami Mimarisi’nin güzel bir örneğini gördükten sonra Maral Şelalesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık yarım saatlik araç yolculuğundan sonra kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüşün sonunda eşsiz manzarasıyla gürül gürül akan Maral Şelalesi bizleri karşılıyor. Keyif yapmak isteyenler şelale manzarasında çayını kahvesini yudumlarken macera severlerle şelaleye daha da yaklaşıyoruz. Artvin’de doğanın tadına vararak bu güzel ardından Çamlıhemşin’e de yer alan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Rize

3.

Gün
Çamlıhemşin, Zilkale, Şenyuva, Palovit Şelalesi, Pokut Yaylası, Sal 3 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Çamlıhemşin, Zilkale, Şenyuva, Palovit Şelalesi, Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Huser Yaylası

Değerli misafirlerimiz,

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum'a gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Sarp sınır kapısına geldiğimizde geçiş işlemlerimizi tamamlayıp Batum şehir merkezine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Batum şehrinin merkezinde aracımızdan inip yaya olarak rehberimiz eşliğinde Batum şehrini gezmeye başlıyoruz. Batumda göreceğimiz noktalar Gonio Kalesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Ali ve Nino Heykeli, Nikolas Kilisesi bölgelerini gezdikten sonra serbest zamanınız başlıyor. Serbest zamanın ardından Sarp sınır kapına hareket ediyoruz. Geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Batum şehrine gelmek istemeyenler için Artvin Karagöl turumuz (ekstra) olarak sizlere sunulacaktır.

Borçka - Karagöl turumuz için ilk noktamız Borçka olacaktır. Burada minibüslerle buluşarak Karadeniz’in doğa harikası el değmemiş bakir topraklarından biri olan Karagöl’e doğru ilerliyoruz. Bu heyelan set gölü ziyaretimizi gerçekleştirirken doğanın tadını çıkarabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Ardından tekrar minibüslere binerek aracımızla buluşuyoruz ve otelimize doğru dönüş yoluna geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.Konaklama: Rize

4.

Gün
Zipline & Rafting & Salıncak Etkinlikleri, Çeçeva Çay Bahçesi, Trab 4 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Zipline & Rafting & Salıncak Etkinlikleri, Çeçeva Çay Bahçesi, Trabzon, Uzungöl, Karaster Yaylası

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından heyecana hazırsanız Çamlıhemşin’de zipline, rafting ve salıncak etkinleri için serbest zaman veriyoruz. Rafting ile heyecan dolu anlar yaşayın, uzman rehberler eşliğinde eğlenceyi ve adrenalin dolu anları bir arada bulacağınız bu muhteşem etkinliği kaçırmayın!" Dilerseniz Fırtına Vadisi üzerine kurulu olan Zipline ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Etkinler için vereceğimiz serbest zamanın ardından tur aracımıza geçiyor ve Çeçeva Çay Bahçesi’ne hareket ediyoruz. Tur aracımızdan inip minibüslere geçerek Çeçeva Çay Bahçesi’ne çıkıyoruz. Karadeniz’in en güzel çay bahçesi olan Çeçeva’da yöresel çay sepeti ve çay makasını alarak birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz. Daha sonrasında Çaykara ilçesinde bulunan ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl'de vereceğimiz serbest zaman sonrasında Karaster Yaylası’na çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği yaylada ki otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Karester Yaylası

5.

Gün
Bıçak Atölyesi, Çay Fabrikası, Atatürk Köşkü, Ayasofya Camii 5 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Bıçak Atölyesi, Çay Fabrikası, Atatürk Köşkü, Ayasofya Camii, Telkari Atölyesi, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı

Sabah kahvaltımızın ardından Karaster Yaylası’nın tertemiz havası ile güne başlıyoruz. Şansınız var ise sisli bir havaya da denk gelmediyseniz sabahın erken saatlerinde bu muhteşem yayla manzarasında bir çay molası veriyoruz. Vereceğimiz molanın ardından Trabzon merkeze hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Bıçak Atölyesi ve Çay Fabrikası ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında Trabzon merkeze geçiyoruz. Atatürk’ün vasiyetini yazdığı, Trabzon’u kuş bakışı görebileceğiniz Atatürk Köşkü’nü (tadilatta olmadığı dönemlerde) ziyaret ediyoruz. Atatürk Köşkü ziyaretlerimizin ardından Ayasofya Camii (Kilisesi)’ni ziyaret ediyoruz. Hemen çıkışında bulundan Telkari Atölyesi ziyaretimizi de tamamlayarak Altındere Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Altındere Vadisi boyunca Altındere’yi gözlemliyoruz. 1987 yılından bu yana milli park statüsünde bulunan Altındere Milli Parkı, Trabzon'un Maçka ilçesinde bulunmakta olup; bol oksijenli havası, yemyeşil doğası ve cıvıl cıvıl kuş sesleri ile enfes bir doğa harikasıdır. Altındere Milli Parkı içerisinde tertemiz hava eşliğinde parkın en çok dikkat çeken ve en çok ziyaret edilen noktası olup, 1250 mt. yükseklikte bulunan Sümela Manastırına geçiyoruz. Yürüyüş parkurundan yürüyerek Roma İmparatoru I. Theodosius döneminde 386 yılında inşa edilen Sümela Manastırı'na ulaşıyor, rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Fotoğraf çekimleri için vereceğimiz serbest zamanın ardından aracımızda buluşarak otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Sümela Holiday Hotel

6.

Gün
Mavigöl, Kuzalan Tabiat Parkı, Kuzalan Şelalesi, Kümbet Yaylası 6 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Mavigöl, Kuzalan Tabiat Parkı, Kuzalan Şelalesi, Kümbet Yaylası

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından turumuzun Karadeniz Turumuzun 6. Gününe başlıyoruz. Turkuaza çalan rengiyle ziyaretçilerini büyüleyen Mavigöl’ü ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Mavigöl’e vardığımızda rehberimizin anlatımları ardından fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Mavi Göl ziyaretimiz sonrasında mavi ve yeşilin birbirine kavuştuğu Kuzalan Şelalesini görebileceğiniz Kuzalan Tabiat Parkı’na geçiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeklerinizi de yiyebilirsiniz. Rehberimizin verdiği saatte buluşmamızın ardından Kümbet Yaylası’na hareket ediyoruz. 1800 metre yükseklikte Türkiye’nin en temiz havasının bulunduğu, bungalov evler ile süslenmiş ve dağ manzarasına karşı salıncakta sallanabileceğiniz Koçkayası olarak da bilinen Birun Kümbet Dağ Evlerini ziyaret ediyoruz. Tertemiz yayla havasını içimize çekerek aracımıza geçiyor ve Giresun’da otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)Konaklama: Giresun

7.

Gün
Gaga Gölü, Perşembe Yaylası, Çiseli Şelalesi, Ordu Sahil, Boztepe, 7 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Gaga Gölü, Perşembe Yaylası, Çiseli Şelalesi, Ordu Sahil, Boztepe, Havaalanı

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Ordu Fatsa çevre yolu üzerinden Ordu’nun en uzun tüneli olma ünvanını uzun süre elinde tutan Nefise Akçelik Tünelini geçtikten sonra Fatsa’da meşhur Gaga Gölü’nü ziyaret ediyoruz. Göl kenarında kahvelerimizi yudumladıktan sonra platoda oya gibi işlenmiş medreseleri ile ünlü, 1500 rakımda UNESCO dünya mirasına aday olabilecek, cennetten bir köşe; Perşembe Yaylasını, tüm vadiyi hakim Karga Tepesi’nden izliyoruz ve Perşembe Yaylası merkezinde dolaşmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Türkiye’nin en güzel 10 şelalesi arasında yer alan, doğanın eşsiz güzelliğini yansıtan ve Karaoluk Mahallesi sınırları içinde bulunan Çiseli Şelalesi’ne varıp doğanın güzelliğini seyrediyoruz. Çiseli Şelalesi ziyaretimizin ardından Ordu Merkeze hareket diyoruz. Ordu Sahile geçerek serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz teleferik ile Boztepe’ye çıkabilir, Ordu’yu kuş bakışı görerek fotoğraflayabilirler. Rehberimizin vereceği saatte aracımızda buluşarak Ordu Havaalanına geçiyoruz. Karadeniz turumuzu tamamlayarak 22.05 Ordu – Ankara uçuşu ile Ankara’ya hareket ediyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek üzere.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranda alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

DAHİL OLANLAR:
Ankara - Rize Gidiş Uçak Biletleri
Ordu - Ankara Dönüş Uçak Biletleri
Özel Tur Araçları ile Bögedeki Ulaşımlar
6 Gece Otel Konaklaması
6 Akşam Yemeği
6 Sabah Kahvaltısı
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Batum Ulaşım Hizmetleri
Ayder Girişi ve Gezileri
Sümela Manastırı Servis Ücretleri
Çeçeva - Çay Bahçesi Turu
Binhan Tur Refakat Hizmeti
Zorunlu Paket Tur Sigortası
Çevre Gezileri
Milli Park Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Zilkale, Palovit Şelalesi, Çinçiva ve Şenyuva Turu
Huser Yaylası Turu (Yağışlı ve Ulaşım sıkıntısı çekilen dönemlerinde Huser Yerine Elevit Yaylası Rehber Tarafından Sunulur.)
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurt Dışı Çıkış Harç Pulu
Kişisel Harcamalar
Extra Olarak Belirtilen Zipline, Rafting Etkinlikleri
Ordu Boztepe Teleferik
*Ekstra Tur fiyatları dönemsel olarak farklılık gösterebilir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Ekstra turlarda en az katılım sayısı 16 kişidir.

‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Öncelikle tura gelmeden once unutulmamasi gereken seyler arasında nüfus cüzdanı veya pasaportun unutulması durumunda şirket sorumlu değildir ve hiçbir şekilde telafisi yapılmaz. Sınıra geldigimiz zaman rehber arkadaş size butun bilgilendirmeyi yapmaktadır. Sizlerden aracin icinde 150 TL toplayacaktır. Bu sizin Batuma girmenizi sağlayacak yurt dışı çıkış harç pulu ücretidir. Grup ya da münferit olarak katılacak kişilerin 18 yaşın altında olanların bizlere belirtilmesi gerekmektedir. (Belirtilmemesi durumunda şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.)

‼️‼️ÖNEMLİ NOT‼️‼️

• Batum’a geçiş yeni sistem kimlik ya da pasaportla gerçekleşmektedir. Geçiş yapacakların kimlik yada pasaportlarının kullanım süresi dolmadığı ve cezası olmadığı sürece geçiş işlemlerinde bir sıkıntı yaşamayacaktır.

• Eski Nüfus cüzdanı geçiş işlemlerinde kabul edilmez.

• Eski, deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmez. Yeni kimliklerin çiplerine dikkat edilmelidir. Çipleri deforme olmuş ise geçiş işlemlerinde sorun yaşayabilirler.

• Tüm çocukların kimliklerinde fotoğraf bulunması zorunludur.

• Seyahatte 18 yaşından küçük çocukların aileleri (anne ve baba) ile olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde aile (anne ve baba) onaylı noter tasdikli muhafakatname gerekmektedir.

• Ülkeye girişlerde ilaç (reçetesiz), et ve süt ürünleri, kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kesinlikle kabul edilmez.

• KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabiliyor.

• Gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.

• Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir. 

•Gümrük kapısı geçiş işlemlerimiz esnasında üzerimizde etiketi bulunmayan bir ilaç bulunması geçiş esnasında misafirlerimizin sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Misafirlerimize tavsiyemiz mümkünse astım, tansiyon, diyabet ilaçları gibi kullanımı zaruri olmayan ilaçlarını(ağrı kesici) yanlarına almamalarıdır. Mutlaka alınması gereken ilaçları ise üzerinde ismi bulunan bir şekilde kutusu ile yanında taşımasıdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#114
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Ankara Esenboğa Havaalanı
BİTİŞ:
Ankara Esenboğa Havaalanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

20.990TL

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

UÇAKLI DELUXE KARADENİZ & BATUM... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.