UÇAKLI KARADENİZ & BATUM TURU (İstanbul çıkışlı)

ERKEN REZERVASYON
 • UÇAKLI KARADENİZ & BATUM TURU (İstanbul çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • UÇAKLI KARADENİZ & BATUM TURU (İstanbul çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • UÇAKLI KARADENİZ & BATUM TURU (İstanbul çıkışlı): Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.
 • Tatilflex ile Karadeniz ve Batum'u Keşfedin !
 • Zipline & Rafting Etkinliklerine Katılın !
 • Gürcistan & Batum'u Keşfedin !
 • Uzungöl'ü Fotoğraflayın !
 • Yayla Turlarına Katılın !
 • Yöresel Ürün Alışverişi Yapın!
Karadeniz'in masalsı doğası ve tarihi dokusuyla Batum'un modern yaşam tarzının birleştiği İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu sizlere 3 gece 4 günlük unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu

(3 Gece 4 Gün)

KISA SÜRELİĞİNE VE SINIRLI KONTENJAN İLE;

Erken Kayıt Döneminde Karadeniz & Batum Turu'na 9990 TL'den kayıt olmak fırsatını kaçırma!

UÇUŞ BİLGİLERİ;

Gidiş : Perşembe / THY / İstanbul Havaalanı - Trabzon 08.30
Dönüş : Pazar / Anadolujet / Ordu - İstanbul Havaalanı 20.55

Karadeniz’in binlerce yıllık tarihi, kültürü ve mutfağının zenginliğini, coğrafyasının büyüleyici doğal güzellikleriyle harmanlayıp en iyi rotasyon ve araçlarla geziyor, en kaliteli işletme ve otellerle tatil deneyiminizi taçlandırıyoruz. Karadeniz’in incisi Batum’un kendine hayran bırakan kent mimarisi ve eğlencesi ile süslediğimiz “İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turumuz” eşsiz tatil deneyimimizle Karadeniz rüyasına dair her şeyi kaçırılmayacak fırsatlarla misafirlerine sunuyor. Tatilflex olarak Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize acentalarımızın on yıla aşkın Karadeniz turu tecrübesi ve her yıl ağırladığımız yüzbinlerce misafirimizin birikimiyle oluşturduğumuz benzersiz tatil deneyimi, yıllardır İstanbul kalkışlı Karadeniz Batum turlarımızla Türkiye’nin dört bir yanından katılan misafirlerimizde unutulmaz anılar bıraktı. Sizde bu ilkbaharda Aktiviteyle yeşilin binbir rengine ve eğlenceye kaçış olacak Karadeniz turu fırsatını kaçırmayın.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Trabzon 1 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Sera Gölü - Atatürk Köşkü - Çay Fabrikası - Altındere Milli Parkı - Sümela Manastırı - Uzungöl

Değerli misafirlerimiz, İstanbul çıkışlı Uçaklı Karadeniz & Batum Turu için İstanbul Havalimanında saat 05.30'te buluşuyoruz, Türk Hava Havayolları ile 08:30 seferi ile havayolu yolculuğumuzu gerçekleştiriyor ve Trabzon Havalimanında bizi bekleyen rehberimizle buluşup otobüsümüze binerek kahvaltı için serbest zaman veriyoruz (İlk gün sabah kahvaltısı tur ücretine dahil değildir, rehberimizin yönlendireceği restoranda kahvaltı yapabilirsiniz). Kahvaltı için vereceğimiz serbest zamanın ardından ve Sera Gölü'nde kahvaltı için serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından bir sonraki uğrak noktamız olan Coşandere ve Meryem Ana Derelerini takiben Altındere Milli Parkı İçerisinde bulunan Sümela Manastırına ulaşıyoruz. Etrafı dik kayalarla çevrili vadi boyunca ilerleyip 15 dakika yürüdükten sonra 1355 rakımdaki Sümela Manastırına varış. M.S. 300’lü yıllarda yapıldığı tahmin edilen manastır dik bir yamaçta büyük kayalıklar oyularak yapılmış olan Sümela Manastırını geziyor ve fotoğraflıyoruz. Sümela Manastırı gezilerimizin ardından bölgeden ayrılıyor ve Trabzon'un Of ilçesine hareket ediyoruz. Burada Çay Fabrikası gezimizi mühendis eşliğinde yapıyor çayın evrelerini öğreniyoruz.Arzu eden misafirlerimiz çay alış verişi yapabilir. Şimdi Sırada Uzungöl var. Uzungöl etrafında serbest zaman veriyor ardından otelimize geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Trabzon Sera Gölü’nde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Rota: İstanbul – Trabzon – Uzungöl- RizeKonaklama: Oriss Grenn , Vulada Otel vb.Oteller

2.

Gün
Rize Bezi Atölyesi - Fırtına Deresi - Fırtına Vadisi - Rafting - 2 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Rize Bezi Atölyesi - Fırtına Deresi - Fırtına Vadisi - Rafting - Zipline - Salıncak - Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi - Şenyuva Köprüsü - Zilkale - Huser Yaylası

Değerli misafirlerimiz,

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Rizeye hareket ediyoruz. Çay tarlaları eşliğinde Rizeye giriyor yeşilin her bir tonunu yakalama fırsatı buluyoruz. Önce Rize Bezi Atölyesine uğruyor yöresel ürünlerden alma fırsatı yakalıyoruz ardından Fırtına Vadisi'ne doğru yol alıyoruz. Fırtına Vadisi'ne varışımızın ardıdan dileyen konuklarımız için Zipline ve Rafting etkinlikleri için serbest zaman veriyoruz. Eski adıyla Peruma deresinin kenarında rehberimizinin yönlendireceği restorantta öğle yemeklerinizi alabilirsiniz. Fırtına Vadisi gezilerimizin ardından Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder Yaylasına varınca önce Kalegon ardından Gelin Tülü Şelalesini gördükten sonra yaylada serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev s(Zilkale – Palovit – Şenyuva – Çinçiva - Huser Turu EXTRA’DİR) ahipliği yapan dünyadaki cennet Tarihi Taş Köprü, Çinçiva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Şimşir Ormanları gezileri için aracımızdaki yerlerimizi alıp Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. ‘’Bulutların Ülkesi’’ olarak adlandırılan Çamlıhemşin’den geçerek Çat vadisi içerisinde yer alan, bölgenin en eski ve en büyük kemerli taş köprüsü olan Çinçiva Köprüsünde mola veriyoruz. Fotoğraf ve köy kahvesindeki molamızın ardından artık dağları ve yaylaları tanıma vaktimiz geliyor. Kaçkar dağları Milli parkı sınırları içerisinde yer alan Zilkale ilk gezi noktamız oluyor. Zil kale ormanların içerisinde arkasına Kaçkar dağlarının görkemli manzarasını alan ve gören herkesi büyülü bir dünyanın içindeymiş gibi hissettiren oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Deniz seviyesinden 750 mt Çat deresinden 100mt yükseklikte olan Zil kale gezimizi tamamladıktan sonra 30 mt yükseklikten dökülen Palovit şelalesini görmeye gidiyoruz.(Yol güvenliğine bağlı olarak Palovit Şelalesi opsiyoneldir.) Ekstra turlara katılmayacak olan misafirlerimiz ayder yaylasında vakit geçirdikten sonra otelimize geçebilirler. Gezilerimizin ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Rota: Trabzon Uzungöl – Rize Ayder YaylasıKonaklama: Yeşilvadi Otel, Pordanis Otel,Oriss Grenn , Vulada Otel vb.Oteller

3.

Gün
Batum - Artvin - Borçka - Karagöl 3 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Batum - Artvin - Borçka - Karagöl

Değerli misafirlerimiz,

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum'a gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Sarp sınır kapısına geldiğimizde geçiş işlemlerimizi tamamlayıp Batum şehir merkezine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Batum şehrinin merkezinde aracımızdan inip yaya olarak rehberimiz eşliğinde Batum şehrini gezmeye başlıyoruz. Batumda göreceğimiz noktalar Gonio Kalesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Ali ve Nino Heykeli, Nikolas Kilisesi bölgelerini gezdikten sonra serbest zamanınız başlıyor. Serbest zamanın ardından Sarp sınır kapına hareket ediyoruz. Geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Batum şehrine gelmek istemeyenler için Artvin Karagöl turumuz (ekstra) olarak sizlere sunulacaktır.

Borçka - Karagöl turumuz için ilk noktamız Borçka olacaktır. Burada minibüslerle buluşarak Karadeniz’in doğa harikası el değmemiş bakir topraklarından biri olan Karagöl’e doğru ilerliyoruz. Bu heyelan set gölü ziyaretimizi gerçekleştirirken doğanın tadını çıkarabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Ardından tekrar minibüslere binerek aracımızla buluşuyoruz ve otelimize doğru dönüş yoluna geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.Konaklama: Oriss Grenn , Vulada Otel vb.Oteller

4.

Gün
Sürmene Bıçak Atölyesi - Ayasofya Müzesi - Ordu - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Şehir/Bölge: Sürmene Bıçak Atölyesi - Ayasofya Müzesi - Ordu - İstanbul

Değerli misafirlerimiz,

Sabah kahvaltımızı alıyor ve otelimizden çıkış yapıyoruz. Aracımızla buluştuktan sonra Bıçak Atölyesi ziyaretlerimizi gerçekleştirip hemen ardından Trabzon imparatorluğu krallarından 1. Manuel Kommenos tarafından yaptırılan Ayasofya’yı görmek üzere yolculuğumuza devam ediyoruz. Ayasofya gezilerimizin ardından Ordu'ya doğru yol alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Giresun Kalesi'nin panoramik olarak görülmesi için mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz dönüş yoluna geçmeden önce Ordu Sahil'de yürüyüş keyfi yapabilir. Sonrasında Ordu Havalimanına doğru hareket ediyoruz. Anadalo Jet Havayolları Ordu – İstanbul Havalimanı saat 20:05 uçağı ile İstanbul’a dönüyoruz, başka bir TATİLFLEX organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.

Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Rota: Trabzon - Giresun - Ordu - İstanbul

DAHİL OLANLAR:
- Gidiş Dönüş Uçak Bileti (15 kg valiz)
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- Tatilflex Güvencesi
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Tüm Çevre Gezileri
- Milli Park Giriş Ücretleri
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 3 Akşam Yemeği

HARİÇ OLANLAR:
- Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
- Programda belirtilen son gün akşam yemeği
- Tüm yemeklerde alınan içecekler
- Öğle yemekleri
- Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
- Ekstra Karagöl -Mençuna Şelalesi Turu
- Ekstra Yaylalar Turu
- Ekstra Huser - Palovit Şelalesi Turu
- Ekstra Çeçeva Turu (opsiyonel)
- Ekstra Elevit Turu
- Ekstra Gito - Badara Turu
- Ekstra Pokut -Sal Turu
- Tüm kişisel harcamalar
- Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
- Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Ekstra turlarda en az katılım sayısı 16 kişidir.

‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Öncelikle tura gelmeden once unutulmamasi gereken seyler arasında nüfus cüzdanı veya pasaportun unutulması durumunda şirket sorumlu değildir ve hiçbir şekilde telafisi yapılmaz. Sınıra geldigimiz zaman rehber arkadaş size butun bilgilendirmeyi yapmaktadır. Sizlerden aracin icinde 150 TL toplayacaktır. Bu sizin Batuma girmenizi sağlayacak yurt dışı çıkış harç pulu ücretidir. Grup ya da münferit olarak katılacak kişilerin 18 yaşın altında olanların bizlere belirtilmesi gerekmektedir. (Belirtilmemesi durumunda şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.)

‼️‼️ÖNEMLİ NOT‼️‼️

• Batum’a geçiş yeni sistem kimlik ya da pasaportla gerçekleşmektedir. Geçiş yapacakların kimlik yada pasaportlarının kullanım süresi dolmadığı ve cezası olmadığı sürece geçiş işlemlerinde bir sıkıntı yaşamayacaktır.

• Eski Nüfus cüzdanı geçiş işlemlerinde kabul edilmez.

• Eski, deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmez. Yeni kimliklerin çiplerine dikkat edilmelidir. Çipleri deforme olmuş ise geçiş işlemlerinde sorun yaşayabilirler.

• Tüm çocukların kimliklerinde fotoğraf bulunması zorunludur.

• Seyahatte 18 yaşından küçük çocukların aileleri (anne ve baba) ile olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde aile (anne ve baba) onaylı noter tasdikli muhafakatname gerekmektedir.

• Ülkeye girişlerde ilaç (reçetesiz), et ve süt ürünleri, kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kesinlikle kabul edilmez.

• KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabiliyor.

• Gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.

• Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir. 

•Gümrük kapısı geçiş işlemlerimiz esnasında üzerimizde etiketi bulunmayan bir ilaç bulunması geçiş esnasında misafirlerimizin sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Misafirlerimize tavsiyemiz mümkünse astım, tansiyon, diyabet ilaçları gibi kullanımı zaruri olmayan ilaçlarını(ağrı kesici) yanlarına almamalarıdır. Mutlaka alınması gereken ilaçları ise üzerinde ismi bulunan bir şekilde kutusu ile yanında taşımasıdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#95
LOKASYON:
Karadeniz (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

9.990TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

UÇAKLI KARADENİZ & BATUM TURU... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.