Hakkımızda


  Neden Biz?

  Tatilflex olarak tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz…

  Tatilflex Türkiye’de başta siz değerli misafirlerimize özel kültür turları organize eden önemli tur operatörlerinden biridir. Bu profesyonelliği ile, Yurtdışı Kültür Turları, Kayak Turları, Yurtdışı Uçak Biletleri, Uluslararası Sağlık Turizmi, Toplantı ve Seminer organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Bu sebeple birçok ilke de imza atmıştır. 

  ‘Markamızın sırrı başarının ayrıntıda gizli olduğuna inanmasıdır.’


  Biz Kimiz ?

  Tatilflex Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)’ ne kayıtlı A grubu seyahat acentası olarak 1 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. İstanbul Kadıköy’de bulunan merkez ofisimizde yeniliklere öncülük eden profesyonel ekibi ve enerjisiyle, tatil planınızı hem ekonominize uygun hale getiriyor hem de tatil hazzını en üst düzeyde yaşamanızı hedefliyoruz.


  Amacımız ?

  Tatilflex olarak amacımız, kuruluşumuzdan şu zamanımıza kadar tatilinizi keyfe dönüştürmeyi amaç edinmiş, kaliteden ödün vermeden, dürüst tatil anlayışı ve ucuz tatil fırsatlarını misafirlerine; avantajlı fiyatlarla, maksimum güven kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve misafirlerimize sunmayı hedef edinmiştir. Tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren ekibimiz ihtiyacınız olan tüm tatil fırsatlarını size en uygun fiyatlarla ve farklı alternatiflerle sunmayı amaç edinmiştir.

  Tatilflex ile yurtdışı seyahatlerinizi size özel seyahat danışmanlarıyla planlayabilir, Dünya’nın keşfedilmeyi bekleyen noktalarına en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Misafirlerimizin konfor ve güvenliğini sağlayan güncel araç filomuz, bölgeye hakim kaptan, rehberlerimiz ve otellerimiz sayesinde sizlere hep en iyi hizmeti sağlıyoruz. Hoşgörülü ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile Yurtdışı Doğa ve Kültür turları organizasyonu, MİCE organizasyonları, Uçak Bileti Satışı ve Vize İşlemleri, Tanıtım ve Lansman projelerinizde siz değerli misafirlerimizin yanında en büyük destekçiniz olmayı hedefliyoruz.


  Tatilflex bir ''Aktivite Turizm'' kuruluşudur.